Korzet na hubnutí růžový 1G

Nový produkt

Získejte senzační pas okamžitě! Latexový Fitness korzet 1G se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu a zaručí vašemu tělu perfektní křivky.

Více informací

skladem, odesíláme ihned!

1 499,00 Kč

Zboží doručíme okolo 2020-06-01

Více informací

Korzet na hubnutí

1. Generace

Tělo ve tvaru přesýpacích hodin (vosí pas) je snem každé ženy. Vypadá velice žensky a pomáhá vypadat dobře v jakémkoli typu šatů. Dnešní hektická doba nám často nedává prostor pro pravidelné cvičení. Z toho vyplývá, že není vždy snadné vejít se do našeho vytouženého oblečení.  Naštěstí náš korzet na hubnutí umí dělat zázraky a změní Vaše tělo během několika vteřin. Zeštíhlující korzet je produkt, který zasluhuje Vaši  pozornost. Účelem tohoto stahovacího a zeštíhlujícího korzetu je pomoci ženám při výběru správné možnosti pro jejich tvar těla, aby se mohly cítit krásné v každé situaci.

Korzet urychluje úbytek hmotnosti díky velkému stažení, pocení a mikromasáži. Díky stahovacímu korzetu získate postavu ve tvaru přesýpacích hodin během pár vteřin. Tento hubnoucí korzet vám pomůže získat postavu jakou jste vždycky chtěla, tvaruje a zeštihluje tělo, zplošťuje vaše bříško, pas i boky. Pro hubnutí a snížení obvodu pasu, se doporučuje nosit hubnoucí korzet maximálně 6 hodin denně. Korzet na hubnutí snižuje obvod vašeho pasu až o 5 cm. Hubnoucí korzet je vyroben z latexu a bavlny, kdy latex pomáhá zvýšit tepelnou aktivitu vašeho těla a ultra-měkká bavlna zajišťuje pohodlné nošení. Získáte plošší a pevnější břicho během pár vteřin

 Bude Vás motivovat ke cvičení a zdravé stravě

 Pomůže vám zhubnout až o 2 střihové velikosti

Váhate jakou velikost vybrat? Hlavně se orientujte podle velikosti pasu.

Hodnocení

Známka 
2015-11-10

Super servis

s korzetem se citím skvěle. Objednala jsem si omylem větší velikost. Tak jsem ho poslala zpět a za pár dní jsem měla doma přesne to co jsem potřebovala. Díky moc jste úžasní :-*

Známka 
2015-11-03

Doporučuji

Byla to opravdu dobrá investice.

Napište svoje hodnocení!

Napsat hodnocení

Korzet na hubnutí růžový 1G

Korzet na hubnutí růžový 1G

Získejte senzační pas okamžitě! Latexový Fitness korzet 1G se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu a zaručí vašemu tělu perfektní křivky.

Termíny doručení