Korzet na hubnutí fialový 1G

Nový produkt

Získejte senzační pas okamžitě! Latexový Fitness korzet 1G se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu a zaručí vašemu tělu perfektní křivky.

Více informací

skladem, odesíláme ihned!

1 499,00 Kč

Zboží doručíme okolo 2020-06-01

Více informací

Korzet na hubnutí

1. Generace

Tělo ve tvaru přesýpacích hodin (vosí pas) je snem každé ženy. Vypadá velice žensky a pomáhá vypadat dobře v jakémkoli typu šatů. Dnešní hektická doba nám často nedává prostor pro pravidelné cvičení. Z toho vyplývá, že není vždy snadné vejít se do našeho vytouženého oblečení.  Naštěstí náš korzet na hubnutí umí dělat zázraky a změní Vaše tělo během několika vteřin. Zeštíhlující korzet je produkt, který zasluhuje Vaši  pozornost. Účelem tohoto stahovacího a zeštíhlujícího korzetu je pomoci ženám při výběru správné možnosti pro jejich tvar těla, aby se mohly cítit krásné v každé situaci.

Korzet urychluje úbytek hmotnosti díky velkému stažení, pocení a mikromasáži. Díky stahovacímu korzetu získáte postavu ve tvaru přesýpacích hodin během pár vteřin. Tento hubnoucí korzet vám pomůže získat postavu jakou jste vždycky chtěla, tvaruje a zeštihluje tělo, zplošťuje vaše bříško, pas i boky. Pro hubnutí a snížení obvodu pasu, se doporučuje nosit hubnoucí korzet maximálně 6 hodin denně. Korzet na hubnutí snižuje obvod vašeho pasu až o 5 cm. Hubnoucí korzet je vyroben z latexu a bavlny, kdy latex pomáhá zvýšit tepelnou aktivitu vašeho těla a ultra-měkká bavlna zajišťuje pohodlné nošení.

 Získáte plošší a pevnější břicho během pár vteřin

 Bude Vás motivovat ke cvičení a zdravé stravě

 Pomůže vám zhubnout až o 2 střihové velikosti

Váhate jakou velikost vybrat? Hlavně se orientujte podle velikosti pasu.

Hodnocení

Známka 
2015-11-10

pět hvězd

koupím si ho znovu, ale teď už v menší velikosti ;)

Známka 
2015-11-10

I love it :-D

Ze začátku to byl trochu nezvyk, ale teď musím říct, že se v tom cítím skvěle! Miluju ten pocit když se podívam do zrdcadla a vidím sebe jak v něm vypadám :-))))

Napište svoje hodnocení!

Napsat hodnocení

Korzet na hubnutí fialový 1G

Korzet na hubnutí fialový 1G

Získejte senzační pas okamžitě! Latexový Fitness korzet 1G se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu a zaručí vašemu tělu perfektní křivky.

Termíny doručení