Korzet na hubnutí fialový 1G

1 499,00 Kč

Skladem

Nový produkt

Štihlý pas okamžitě! Latexový Fitness korzet 1G se dokonale přizpůsobí tělu a zaručí štíhlou linii.

More details

  • S/36
  • M/38
  • L/40
  • XL/42
  • 2XL/44
  • 3XL/46

+

O produktu

Korzet na hubnutí

1. Generace

Tělo ve tvaru přesýpacích hodin (vosí pas) je snem pro hodně žen. Vypadá atraktivně a pomáhá vypadat dobře v jakémkoli typu šatů. Dnešní hektická doba nám často nedává prostor pro pravidelné cvičení. Z toho vyplývá, že není vždy snadné vejít se do našeho vytouženého oblečení. Naštěstí náš korzet na hubnutí umí proměnit postavu během pár vteřin. Účelem tohoto stahovacího a zeštíhlujícího korzetu je pomoci ženám dosáhnout štíhlé linie, aby se mohly cítit sebevěmé a štíhle v každé situaci.


Korzet urychluje úbytek hmotnosti díky velkému stažení, pocení a mikromasáži. Stahovací korzet vymodeluje postavu do tvaru přesýpacích hodin během pár vteřin.

Fitness korzet pomůže získat postavu jakou si přeje hodně žen. Tvaruje a zeštíhluje tělo, zplošťuje bříško, pas i boky.

Pro hubnutí a snížení obvodu pasu, se doporučujeme nosit hubnoucí korzet maximálně 6 hodin denně. Korzet na hubnutí snižuje obvod pasu až o 5 cm. Hubnoucí korzet je vyroben z latexu a bavlny, kdy latex pomáhá zvýšit tepelnou aktivitu vašeho těla a ultra-měkká bavlna zajišťuje pohodlné nošení.

 Plošší a pevnější břicho během pár vteřin

 Motivuje ke cvičení a zdravé stravě

 Štíhlejší až o 2 střihové velikosti

Recenze

2015-11-10

pět hvězd

koupím si ho znovu, ale teď už v menší velikosti ;)

2015-11-10

I love it :-D

Ze začátku to byl trochu nezvyk, ale teď musím říct, že se v tom cítím skvěle! Miluju ten pocit když se podívam do zrdcadla a vidím sebe jak v něm vypadám :-))))

Tabulka velikostí