Proč jsou Fitness korzety terčem celebrit?

Proč jsou Fitness korzety terčem celebrit?

Trend mezi celebritami po celém světě - proč si známé osobnosti oblíbily fitness korzety?


Fitness korzet je dokonalou příležitostí pro každou z nás. 

Často toužíme po nádherné postavě, přesto přemýšlíme jak jí dosáhnout.

V USA, Evropě a Jižní Americe je aktuálním trendem Fitness korzet (korzet na hubnutí). Tisíce žen, včetně celebrit, jako jsou Kim Kardashian, Khloe a Kylie Jenner si korzet velmi pochvalují. Postavu ve tvaru přesýpacích hodin, kterou mají, je právě výsledkem, pravidelného nošení Fitness korzetu. 

Tvarování postavy s korzetem je jednoduché. Ženy jej nosí v domácnosti. Hojně jej využívají i ve fitness centrech, aby maximalizovali výsledky při cvičení.

Spousta žen korzet na hubnutí nosí i do zaměstnání, tam najde své uplatnění hlavně mezi ženami, které potřebují vypadat reprezentativně a dbají na svůj vzhled.

A jak se tedy hubne s fitness korzetem?


Pojďme se podívat co o tom říká právě celebrita, která korzet nejvíce propaguje.

 

Kim Kardashian říká: „ je to jedinečný latexový materiál, který napadá nežádoucí tuky a toxiny ve vašem těle“.

Korzet na hubnutí zabraňuje přejídání, protože vás stáhne v problémových partii a zároveň vám modeluje tělo do tvaru přesýpacích hodin, takže za měsíc klidně obléknete šaty o 2 čísla menší.

Mezi další hollywoodské osobnosti, které fitness korzety propagují je třeba herečka Jessica Alba z filmu Sin City kde ztvárnila postavu Nancy Callahan. No a po dvou dcerkách Honor a Heaven začala nosit Fitness korzet, aby se dostala zpět do formy jako před dětmi. Podle jejich slov to bylo ovšem celkem brutální, protože korzet nosila 12 hodin denně, každy den po dobu jednoho měsíce (no určitě nic by se nemělo přehánět), ale výsledek? Posuďte sami


Jessica Alba ve filmu Sin City

Fitness korzet si oblíbila i mnoha proklínána americká raperka Nicki Minaj, která na svém instagramu ukazovala své fotky v korzetu.

... ale aby jsme nezůstaly jen v hollywoodu korzet používají i české influencerky např. podle zdroje extra.cz
nosí korzet na hubnutí i K. Kristelová. Bikini fitness a další odvětví úspěšných žen. 

A který korzet si ženy ve světě oblíbily nejvíce?